Technologie Informacyjne z Drukiem 3D

W dniu dzisiejszym odbyły się zajęcia Technologii Informacyjnych prowadzonych przez mgr inż. Emila Krzemińskiego.  Będący na niedzielnych zajęciach Studenci 1 roku Pedagogiki zapoznali się z podstawowymi programami, które oferuje pakiet Microsoft Office (Word, Exel, PowerPoint) a więc aplikacje niezbędne do tworzenia prac zaliczeniowych czy też tworzenia prezentacji multimedialnych jak również programy do obróbki grafiki ( Photoshop) oraz video (Movie Maker). Na koniec zajęć  Studenci mieli okazję zapoznać się z technologią Druku 3D. Dowiedzieli się na czym polega Druk 3D oraz jakie obecnie możliwości jakie niesie za sobą ta technologia.