Rok Akademicki 2021/2022 rozpoczęty!

W dniu dzisiejszym oficjalnie zainaugurowano nowy 2021/2022 rok akademicki na naszej uczelni.

Dzisiejsze wydarzenie poprowadził dr Kamil Tkaczyk, wykładowca PWSH Pomerania.

Wykład inauguracyjny  zatytułowany „Człowiek wobec czasu” wygłosił profesor Piotr Semków.
Studia to nie tylko nabieranie wiedzy, ale to również nabywanie pewnych nawyków, umiejętności społecznych, które przydają się wam przez całe życie. – powiedziała Rektor dr Magdalena Grochulska.

Pani Rektor wyraziła nadzieje, że ten rok będzie rokiem, który pozwoli nam w trybie stacjonarnym kontynuować naukę.

Zgromadzeni na auli studenci złożyli ślubowanie oraz odebrali indeksy.
Wszyscy zebrani wysłuchali również hymnu Gaude Mater Polonia.

Podczas inauguracji studenci dowiedzieli się, że dotychczasowy Wydział Zamiejscowy w Starachowicach stanie się oficjalnie filią PWSH Pomerania. Z uwagi na ten fakt obecny Dziekan dr Marek Enerlich podziękował za możliwość pracy ze studentami. Przekazał informację oraz złożył życzenia wszelkiej pomyślności Pani dr Elenie Karpuszenko, która formalnie od 1 października będzie Dziekanem Filii PWSH Pomerania w Starachowicach.

Wszystkim studentom życzymy powodzenia w nauce i zdobywaniu niezbędnej wiedzy jednocześnie dziękujemy za wybór naszej uczelni.