Drodzy Pracownicy i Studenci PWSH Pomerania

Drodzy Pracownicy i Studenci PWSH Pomerania

 W rzeczywistości, która zaczyna się chwiać, każdy dzień wymaga od nas innych trudnych decyzji i zachowań. Dowodem troski o bliskich stało się pozostanie w domu, wzajemnie wsparcie jest towarem najpilniej potrzebnym.

Starajmy się  praktykować: zrozumienie, cierpliwość i troskę o drugiego człowieka. Niech ten trudny czas ma też dobre strony, bądźmy z rodziną, mówmy  do przyjaciół,  że są dla nas ważni, pamiętajcie, że też jesteście cząstką wielkiej rodziny światowej, polskiej , własnej, ale i naszej  – uczelnianej – ,,Pomeraniowej”. Bądźmy razem i wpierajmy się, czasem zwykły uśmiech  daje siłę ,więc dbajcie o siebie i swoich bliskich i wierzcie, że przetrwamy ten koszmarny czas. 

A potem będzie nowa inna rzeczywistość w której wzajemnie będziemy się uczyć, może będzie  biedniejsza, może trudniejsza, ale dwie wartości na pewno zostaną te same:  miłość i wiedza.

Pozdrawiam Wszystkich i Wasze Rodziny –  bądźmy zdrowi, nie dajmy się wirusowi. Zostańmy w domu i wspierajmy tych, którzy muszą iść do pracy.

Media społecznościowe, maile, telefony  – niech będą ciągle otwartym kontaktem zarówno w sprawach dydaktyki, ale i naszych smutkach i radościach. Ta lepsza strona tej trudnej sytuacji, to bycie z bliskimi, ale również  możliwość dostępu do światowych zbiorów bibliotecznych  za darmo, więc korzystajcie Państwo z tego pełnymi garściami – to skuteczna inwestycja w przyszłość.

Damy radę , pozdrawiamy Wszystkich ciepło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.