Drodzy Pracownicy i Studenci PWSH Pomerania

W rzeczywistości, która zaczyna się chwiać, każdy dzień wymaga od nas innych trudnych decyzji i zachowań. Dowodem troski o bliskich stało się pozostanie w domu, wzajemnie wsparcie jest towarem najpilniej potrzebnym.

Starajmy się  praktykować: zrozumienie, cierpliwość i troskę o drugiego człowieka. Niech ten trudny czas ma też dobre strony, bądźmy z rodziną, mówmy  do przyjaciół,  że są dla nas ważni, pamiętajcie, że też jesteście cząstką wielkiej rodziny światowej, polskiej , własnej, ale i naszej  – uczelnianej – ,,Pomeraniowej”. Bądźmy razem i wpierajmy się, czasem zwykły uśmiech  daje siłę ,więc dbajcie o siebie i swoich bliskich i wierzcie, że przetrwamy ten koszmarny czas.

A potem będzie nowa inna rzeczywistość w której wzajemnie będziemy się uczyć, może będzie  biedniejsza, może trudniejsza, ale dwie wartości na pewno zostaną te same:  miłość i wiedza.

Pozdrawiam Wszystkich i Wasze Rodziny –  bądźmy zdrowi, nie dajmy się wirusowi. Zostańmy w domu i wspierajmy tych, którzy muszą iść do pracy.

Media społecznościowe, maile, telefony  – niech będą ciągle otwartym kontaktem zarówno w sprawach dydaktyki, ale i naszych smutkach i radościach. Ta lepsza strona tej trudnej sytuacji, to bycie z bliskimi, ale również  możliwość dostępu do światowych zbiorów bibliotecznych  za darmo, więc korzystajcie Państwo z tego pełnymi garściami – to skuteczna inwestycja w przyszłość.

Damy radę , pozdrawiamy Wszystkich ciepło.