[vc_row bg_image=”206″ bg_image_repeat=”cover”][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″]

Zmiana terminu: Weź udział w kontynuacji dyskusji Koła Naukowego PPW

Weź udział w kontynuacji dyskusji Koła Naukowego PPW W ramach Koła Naukowego PPW zapraszamy chętnych studentów i absolwentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej do kontynuacji dyskusji, dotyczącej ważnych kwestii, związanych z szeroko pojętym zawodem nauczyciela przedszkola – w teorii i praktyce.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

POWSZECHNA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA „POMERANIA” W CHOJNICACH    FILIA W STARACHOWICACH

Weź udział w dyskusji Koła Naukowego PPW

W ramach Koła Naukowego PPW zapraszamy chętnych studentów i absolwentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej do dyskusji, dotyczącej ważnych kwestii, związanych z szeroko pojętym zawodem nauczyciela przedszkola – w teorii i praktyce.

Wesołego Alleluja

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzą Rektor oraz pracownicy PWSH Pomerania w Chojnicach Filia w Starachowicach

Warsztaty o tematyce świątecznej

W związku z zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi studentki koła PPW przeprowadziły warsztaty plastyczne w polskiej szkole w Stavanger oraz w grupach przedszkolnych w Polsce i Norwegii.

Konkurs na logo Uczelni

Szanowne Studentki i Studenci! W tym roku obchodzimy 20-lecie Naszej Uczelni. Po wielu latach chcielibyśmy wprowadzić nowe logo Naszej Uczelni, by było wyjątkowe, spersonalizowane i oddające atmosferę i misję PWSH „Pomerania”.

UWAGA – aktualizacja planów zajęć! Sprawdź!

Plany zajęć (aktualizacja 06 stycznia 2024 r.)

Wesołych Świąt!

W imieniu Pani Rektor oraz wszystkich pracowników PWSH Pomerania w Chojnicach Filia w Starachowicach życzymy Wam aby te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Wam w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.
MORE NEWS  
[/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]