[vc_row bg_image=”206″ bg_image_repeat=”cover”][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″]

Konsultacje wykładowców on-line

Konsultacje w semestrze letnim 2020/2021 (odbywają się na komunikatorze SKYPE)

Wesołego Alleluja!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzą Rektor oraz Pracownicy PWSH „Pomerania” w Chojnicach Wydział Zamiejscowy w Starachowicach

Rusza pierwszy kurs e-learningowy!

Z satysfakcją i radością informujemy, że rozpoczyna się pierwszy kurs w ramach projektu:  Kursy e-learningowe dla studentów PWSH POMERANIA jako dodatkowy element procesu kształcenia”.

Najlepsze życzenia!

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego 2021 roku życzy PWSH „Pomerania” wydział zamiejscowy w Starachowicach.

Kurs języka migowego!

Studenci PWSH Pomerania Wydział Zamiejscowy w Starachowicach możecie ukończyć kurs ,, Polskiego języka migowego” – 60 godzin. Dla Was kurs dofinansowuje Uczelnia.

Dodatkowe certyfikaty dla studentów PWSH Pomerania.

Projekt MOOC jest systemowym rozwiązaniem tworzącym sieć współpracy uczelni i innych uznanych podmiotów kształcących na odległość.

Zajęcia dydaktyczne – WAŻNE !!!

Szanowni Wykładowcy i drodzy Studenci, Uprzejmie informuję, że zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym będą się odbywały zdalnie – on line – aż do odwołania.

Nowy 2020/2021 rok akademicki rozpoczęty!

W dniu dzisiejszym oficjalnie zainaugurowano nowy 2020/2021 rok akademicki na naszej uczelni. Wszystkim studentom życzymy powodzenia w nauce i zdobywaniu niezbędnej wiedzy jednocześnie dziękujemy za wybór naszej uczelni. Studiuj w Starachowicach!
MORE NEWS  
[/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]