[vc_row][vc_column width=”1/1″]

Harmonogram egzaminów dyplomowych

POWSZECHNA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA „POMERANIA” W CHOJNICACH    FILIA W STARACHOWICACH

Weź udział w kontynuacji dyskusji Koła Naukowego PPW

Weź udział w kontynuacji dyskusji Koła Naukowego PPW W ramach Koła Naukowego PPW zapraszamy chętnych studentów i absolwentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej do kontynuacji dyskusji, dotyczącej ważnych kwestii, związanych z szeroko pojętym zawodem nauczyciela przedszkola – w teorii i praktyce.

Weź udział w dyskusji Koła Naukowego PPW

W ramach Koła Naukowego PPW zapraszamy chętnych studentów i absolwentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej do dyskusji, dotyczącej ważnych kwestii, związanych z szeroko pojętym zawodem nauczyciela przedszkola – w teorii i praktyce.

Wesołego Alleluja

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzą Rektor oraz pracownicy PWSH Pomerania w Chojnicach Filia w Starachowicach

Warsztaty o tematyce świątecznej

W związku z zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi studentki koła PPW przeprowadziły warsztaty plastyczne w polskiej szkole w Stavanger oraz w grupach przedszkolnych w Polsce i Norwegii.

Konkurs na logo Uczelni

Szanowne Studentki i Studenci! W tym roku obchodzimy 20-lecie Naszej Uczelni. Po wielu latach chcielibyśmy wprowadzić nowe logo Naszej Uczelni, by było wyjątkowe, spersonalizowane i oddające atmosferę i misję PWSH „Pomerania”.
[/vc_column][/vc_row]