[vc_row][vc_column width=”1/1″]

Konkurs na logo Uczelni

Szanowne Studentki i Studenci! W tym roku obchodzimy 20-lecie Naszej Uczelni. Po wielu latach chcielibyśmy wprowadzić nowe logo Naszej Uczelni, by było wyjątkowe, spersonalizowane i oddające atmosferę i misję PWSH „Pomerania”.

Wesołych Świąt!

W imieniu Pani Rektor oraz wszystkich pracowników PWSH Pomerania w Chojnicach Filia w Starachowicach życzymy Wam aby te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Wam w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.

Warsztaty świąteczne w ramach koła PPW

W ramach koła naukowego PPW studenci pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki specjalnej zorganizowali warsztaty o tematyce świątecznej dla dzieci z przedszkola i klas I – III.

Uwaga Stypendia!

Od jutra (9.12.2023) decyzje o stypendiach można odbierać w dziekanacie. Zapraszamy.

Uruchamiamy Koła Naukowe!

Drodzy Studenci! Mamy przyjemność poinformować Was o Kołach Naukowych, które będą działać na Naszej Uczelni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Was!
[/vc_column][/vc_row]