Full Width Blog

sty
06

UWAGA – aktualizacja planów zajęć! Sprawdź!

Plany zajęć (aktualizacja 06 stycznia 2024 r.)

By admin | Blog . Dydaktyka . Posts
DETAIL
gru
24

Wesołych Świąt!

W imieniu Pani Rektor oraz wszystkich pracowników PWSH Pomerania w Chojnicach Filia w Starachowicach życzymy Wam aby te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Wam w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.

By admin | Blog
DETAIL
gru
19

Warsztaty świąteczne w ramach koła PPW

W ramach koła naukowego PPW studenci pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki specjalnej zorganizowali warsztaty o tematyce świątecznej dla dzieci z przedszkola i klas I – III.

By admin | Uncategorized
DETAIL
gru
08

Uwaga Stypendia!

Od jutra (9.12.2023) decyzje o stypendiach można odbierać w dziekanacie. Zapraszamy.

By admin | Dydaktyka
DETAIL
lis
22

Uruchamiamy Koła Naukowe!

Drodzy Studenci! Mamy przyjemność poinformować Was o Kołach Naukowych, które będą działać na Naszej Uczelni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Was!

By admin | Uncategorized
DETAIL
sie
25

Zakończenie roku akademickiego

Studenci PWSH „POMERANIA” Filia w Starachowicach!!! W imieniu Pani Rektor oraz Pana Dziekana serdecznie zapraszamy na grilla z okazji zakończenia roku akademickiego 2022/2023.

By admin | Uncategorized
DETAIL
lip
31

CO POTRAFII ABSOLWENT PSYCHOLOGII I GDZIE MOŻE PRACOWAĆ?

Koncepcja kształcenia i program studiów na kierunku psychologia uwzględnia potrzeby rynku pracy i nakierowana jest na praktyczne i teoretyczne przygotowanie absolwentów w pełni do zawodu psychologa a zwłaszcza do pełnienia funkcji wymagających kompetencji nabytych w trakcie studiów w zakresie następujących specjalności: – Psychologia kliniczna, – Psychologia społeczna.

By admin | Dydaktyka
DETAIL
lip
26

Psychologia – Nowy Kierunek

Z radością informujemy, że  PWSH ,,Pomerania” otrzymała zgodę Ministra Edukacji i Nauki na prowadzenie kierunku PSYCHOLOGIA jednolite studia magisterskie. Zapraszamy na dwie specjalności: psychologia kliniczna i psychologia społeczna.

DETAIL
TOP
Skip to content