Invalid campaign token 'hjWddp'
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/html/users/p/o/pomeraniawww/www.pomeraniastarachowice.edu.pl/kclick_client.php:211) in /var/www/html/users/p/o/pomeraniawww/www.pomeraniastarachowice.edu.pl/wp-content/plugins/cactus-unyson-backup-restore/framework/includes/hooks.php on line 256

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/html/users/p/o/pomeraniawww/www.pomeraniastarachowice.edu.pl/kclick_client.php:211) in /var/www/html/users/p/o/pomeraniawww/www.pomeraniastarachowice.edu.pl/wp-content/plugins/cactus-unyson-backup-restore/framework/includes/hooks.php on line 256
Blog - Starachowice : Wydział Zamiejscowy PWSH Pomerania

Blog

Paź
08

Zajęcia dydaktyczne – WAŻNE !!!

Szanowni Wykładowcy i drodzy Studenci, Uprzejmie informuję, że zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym będą się odbywały naprzemiennie – stacjonarnie (w uczelni) oraz zdalnie – on line – aż do odwołania.

By admin | Uncategorized
DETAIL
Wrz
26

Nowy 2020/2021 rok akademicki rozpoczęty!

W dniu dzisiejszym oficjalnie zainaugurowano nowy 2020/2021 rok akademicki na naszej uczelni. Wszystkim studentom życzymy powodzenia w nauce i zdobywaniu niezbędnej wiedzy jednocześnie dziękujemy za wybór naszej uczelni. Studiuj w Starachowicach!

By admin | Uncategorized
DETAIL
Wrz
26

Zakończenie roku akademickiego 2019/20

Z cyklu MasterChef Pomerania 🙂

By admin | Uncategorized
DETAIL
Wrz
23

Uroczysta inauguracja!

🎓🎓🎓🎓🎓PWSH Pomerania zaprasza wszystkich studentów i sympatyków uczelni na oficjalną inaugurację roku akademickiego 2020/2021 o godzinie 10.00 w najbliższą sobotę 26.09.2020 do siedziby Pomeranii przy ulicy Wigury 18 🎓🎓🎓🎓🎓

By admin | Uncategorized
DETAIL
Wrz
10

Stypendia socjalne!

Drodzy studenci! Do 30 października składamy dokumenty potrzebne do uzyskania stypendiów socjalnych Rektora oraz dla osób z niepełnosprawnością. Już czas gromadzić dokumenty. UWAGA!! W tym roku nie obowiązuje zaświadczenie z MOPS.

By admin | Uncategorized
DETAIL
Wrz
10

Nowa specjalizacja!

Uwaga wszyscy planujący ubieganie się o piastowanie stanowisk kierowniczych w instytucjach pomocy społecznej ❗ Informujemy, iż rozpoczynamy specjalizacje z zarządzania instytucjami pomocy społecznej. Numer zgody Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej DPS. VI. 51211.9.2015.MJ.(26) L.dz 3930. Zgoda z dnia 2.07.2015.

By admin | Uncategorized
DETAIL
Sie
25

Zapoznaj się z ofertą studiów!

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować o ofercie studiów podyplomowych prowadzonych przez Powszechną Wyższą Szkołę Humanistyczną Pomerania w Chojnicach Filia w Starachowicach w roku szkolnym 2020/2021.

By admin | Uncategorized
DETAIL
Sie
25

Trwa nabór na rok akademicki 2020/2021

Serdecznie zapraszamy! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

By admin | Uncategorized
DETAIL
TOP