Blog

sie
25

Zakończenie roku akademickiego

Studenci PWSH „POMERANIA” Filia w Starachowicach!!! W imieniu Pani Rektor oraz Pana Dziekana serdecznie zapraszamy na grilla z okazji zakończenia roku akademickiego 2022/2023.

By admin | Uncategorized
DETAIL
lip
31

CO POTRAFII ABSOLWENT PSYCHOLOGII I GDZIE MOŻE PRACOWAĆ?

Koncepcja kształcenia i program studiów na kierunku psychologia uwzględnia potrzeby rynku pracy i nakierowana jest na praktyczne i teoretyczne przygotowanie absolwentów w pełni do zawodu psychologa a zwłaszcza do pełnienia funkcji wymagających kompetencji nabytych w trakcie studiów w zakresie następujących specjalności: – Psychologia kliniczna, – Psychologia społeczna.

By admin | Dydaktyka
DETAIL
lip
26

Psychologia – Nowy Kierunek

Z radością informujemy, że  PWSH ,,Pomerania” otrzymała zgodę Ministra Edukacji i Nauki na prowadzenie kierunku PSYCHOLOGIA jednolite studia magisterskie. Zapraszamy na dwie specjalności: psychologia kliniczna i psychologia społeczna.

DETAIL
maj
06

Spotkanie z dr Łukaszem Kaczmarkiem

Spotkanie autorskie dr Łukasz Kaczmarka autora powieści A. M.Opera. Wieczór delikatnej, sensualnej literatury, muzyki poważnej i zajmujących opowieści. Czas gdzie marzenia i fantazje łączyły sie z prozą życia a bohaterowie w tańcu,muzyce miłości poszukiwali odpowiedzi na trudne pytanie o życiowe wybory. Dziękujemy za piękny czas.

By admin | Uncategorized
DETAIL
mar
08

Profesor Volkman w Pomeranii!

Szanowni Państwo, Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Pani Profesor Julia Volkman przeprowadzi zajęcia w PWSH Pomerania. Pani Volkman jest wykładowcą Harward International University i zajmuje się neurologią mózgu i wpływem najnowszych badań na sposoby uczenia się.   Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 30 marca 2023r. w […]

By admin | Uncategorized
DETAIL
sty
24

Uwaga Studenci – stypendia

W związku z nowelizacją ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, rektor w porozumieniu z samorządem studenckim od 1 stycznia 2023 r. podniósł próg dochodu do stypendium socjalnego do kwoty 1294,40 zł netto miesięcznie na osobę w rodzinie studenta.

By admin | Uncategorized
DETAIL
sty
23

Koncert Szymona Wydry

Kochani! W ten weekend w Pomeranii w Starachowicach miało miejsce cudowne wydarzenie. Odbył się koncert Szymona Wydry!

By admin | Academic . Posts
DETAIL
gru
23

Wesołych Świąt!

Święty Józef załamał ręce, denerwują się w niebie święci, teraz idą już nie Trzej Mędrcy, lecz uczeni, doktorzy, docenci Teraz wszystko całkiem inaczej, to, co stare, odeszło, minęło, zamiast złota niosą dolary, zamiast kadzidła — komputer, zamiast mirry — video — Ach te czasy — myśli Pan Jezus — nawet gwiazda trochę zwariowała ale nic […]

By admin | Uncategorized
DETAIL
TOP
Skip to content